«Боротьба – це океан. Борці – акули, а більшість людей навіть не вміють плавати.» (с) Карлос Грейсі.

Для пересічного громадянина бойові мистецтва і, особливо, бій зі зброєю – це каскад ефектних ударів, високе мистецтво фехтування та інші шаблони з бойовиків. Але, як показує практика, більшість сутичок (як спортивних, так і життєвих) закінчується боротьбою. І навіть якщо в тебе є зброя, це не гарантує, що ти зможешь банально дістати її з кишені. Опанування базових технік боротьби у стійці та партері є життєво важливим для бійця будь-якого стилю хоча б для того, щоб від боротьби захиститися.. 

В той же час, боротьба проти озброєного суперника має деякі суттєві відмінності від боротьби в спортивному поєдинку. Ці нюансі також будуть опрацьовані на Практичний семінар «Боротьба у збройових єдиноборствах».

Кількість учасників обмежена!
Попередня реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА (перед реєстрацією ознайомтесь, будь ласка, з форматом та умовами участі у семінарі, наведеними нижче)! Форма реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/h2dmbPhaeWWEQHHu2 

КОЛИ: 10.11.2018 року (субота).
ДЕ: м. Київ, вул. Смоленська 31/33 (зал фехтування)
ПОЧАТОК о 11:30 (орієнтований час завершення - 15:30)
ТРИВАЛІСТЬ: 4 години (дві частини по півтори години + перерва).

ВЕДУЧИЙ ІНСТРУКТОР – кандидат в майстри спорту України з хортингу, багаторазовий призер та чемпіон змагань з ножового бою, паличної бою, боротьби (грепплінгу) Тєлков Євген (Женя Телков).

ПРОГРАМА семі@нару:
● Основи боротьби в стійці. Розбір базових технік та їх адаптація для оператора особистої зброї. Захист від кидків та звалювань.
● Особливості боротьби в стійці з озброєнним суперником. Безпечний вхід у клінч, особливості тактики.
● Основи боротьби в партері. Ієрархія позицій. Розбір базових технік боротьби в партері. Больові та задушливі прийоми та захист від них для оператора особистої зброї.
● Ознайомлення з техніками боротьби за зброю: забезпечення доступу до власної зброї та забезпечення вилучення зброї супротивника як частина боротьби в партері.

З СОБОЮ НЕОБХІДНО МАТИ:
● Змінний тренувальний одяг (штани/шорти – бажано з кишенями, футболка/майка/толстовка/тощо): ВАЖЛИВО щоб Вам було НЕ ШКОДА ЙОГО ПОШКОДИТИ.
● Змінне взуття для пересування по залу (можна капці). Тренування буде проходити на татамі, на якому дозволено перебувати або босим, або в спеціальному взутті (борцівки).
● (за наявності) особисте захисне спорядження: пахову раковину, капу, інший особистий захист.
● Бажано мати з собою верхній одяг, який НЕ ШКОДА: кітель/толстовка/куртка тощо. Він може порватися під час відпрацювань.
● Воду, легкий перекус

УВАГА! Спеціального спорядження для участі в практикум-інтенсиві НЕ ТРЕБА. Основне захисне та тренувальне спорядження надається організаторами. За бажанням та наявністю, можна використовувати власне особисте спортивне захисне спорядження

КОМУ ПІДХОДИТЬ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР:
Чоловікам та жінкам від 18-ти років без протипоказань до середніх та інтенсивних фізичних навантажень, котрим важливо отримати не оглядовий, а саме практичний досвід протистояння агресії та зрозуміти, що можна цій агресії протиставити. Буде корисним як для спортсменів-борців (нюанси застосовування прийомів боротьби проти суперника зі зброєю), так і для спортсменів збройових стилів (захист від боротьби).Також буде корисним для людей, професія яких пов*язана з силовою взаємодією.

Початковий рівень підготовки учасника суттєвої ролі не грає. Практичний семінар підходить як для досвідчених спортсменів, так і для початківців у сфері збройових або будь-яких інших єдиноборств.

+ Внесок за участь в день семінару – 500 грн. 
+ Внесок за участь за передоплатою – 380 грн. (Увага! Якщо зареєстрований учасник хоче відмовитися від участі менше, ніж за тиждень до проведення, внесена передоплата НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ).
+ Військовим, персоналу Національної Гвардії, УДОУ, співробітникам Нової Поліції, представникам Київського Фехтувального Клубу, членам Федерації Хортингу та Військово-спортивного Хортингу України – 400 грн.
+ Випускникам практичного курсу "Броньований Розум" - 320 грн.
+ УБД (за наявності посвідчення), членам клубу Fratria Fortis – 250 грн.
+ Власникам синіх клубних футболок Fratria Fortis – 200 грн.

ВАЖЛИВО: всі кошти з передоплати залучаються на організацію практичного семінару, тому ПЕРЕДОПЛАТА НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ в разі, якщо учасник відмовляється від участі менше, ніж за тиждень (кінцевий термін повернення передоплати - 04.11.18). З питаннями звертайтеся до Евгения Йен, або за телефоном, вказаним на афіші.

Кількість учасників обмежена!
Попередня реєстрація на практичний семінар ОБОВ’ЯЗКОВА! Особи, що попередньо не реєструвалися на практичний семінар, до участі допущені НЕ будуть.
Форма реєстрації за посиланням:https://goo.gl/forms/h2dmbPhaeWWEQHHu2

Поделиться в Facebook