Навчально-тренувальний семінар з військово-спортивного хортингу у розділі військово-прикладна підготовка - «Ножовий бій»

         Шановні представники та члени Федерації! Запрошуємо Вас прийняти участь у Навчально-тренувальний семінар з військово-спортивного хортингу у розділі військово-прикладна підготовка - «Ножовий бій», який пройде 16 січня 2016 року у м. Київ під керівництвом віце-презедента Федерації із спортивної роботи та голови розділу «Ножовий бій» - Ульянова Костянтина Ігоровича. До участі у всі бажаючі, що мають необхідний рівень фізичної та психологічної підготовки, кількість учасників обмежена - 30 чоловік. Попередні заявки на участь у відкритому семінарі з військово-спортивного хортингу є обов’язковими та надсилаються не пізніше ніж за 2 дні до початку семінару на e-mail:yen.eugenia@gmail.com, контактний телефон: +38 067-647-33-24 (моб). 

Мета та завдання семінару:

  • ознайомлення спортсменів з технікою та тактикою поєдинку на змаганнях з військово-спортивного хортингу у підрозділі «ножовий бій»;
  • активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях з напрямку «ножовий бій»;
  • здобуття досвіду в поєдинках формату «ножовий бій»;
  • підвищення кваліфікаційних навичок суддівської бригади
  • залучення до військово-спортивного хортингу (розділ військово-прикладна підготовка; підрозділ ножовий бій) представників інших спортивних напрямків.

Більш детальна інформація наведена у Положенні про проведення семінару.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ДО УЧАСТІ У СЕМІНАРІ!