Офіційно зареєстровано ГО "ФЕДЕРАЦІЯ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ХОРТИНГУ УКРАЇНИ" та "МІЖНАРОДНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ХОРТИНГУ"

   У зв’язку з ситуацією в країні Українська Федерація хортингу виступила ініціатором створення такого виду спорту, який би КОМПЛЕКСНО готував юнаків до служби армії, а не тільки по вузькому профілю. Офіційна реєстрація ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ХОРТИНГУ УКРАЇНИ» та «МІЖНАРОДНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ХОРТИНГУ» відбулася 18 червня 2014 року. Ініціаторами створення виступили Федоров Станіслав Ігорович та Черепенчук Олексій Володимирович при підтримці президента Української федерації хортингу Єрьоменко Едуарда Анатолійовича. Метою створення була допомога в підготовці наших воїнів до бойових дій. Хоча офіційна реєстрація відбулася тільки в літку цього року семінари та тренування проводилися ще з 2010 року на території Голосіївського району міста Києва.
Наші контакти:
https://military-horting.com.ua – офіційний сайт Федерації.
military.horting@gmail.com - офіційна електронна пошта Федерації;
https://vk.com/military.horting електронна сторінка Вконтакте.
Федоров Станіслав Ігорович – президент Федерації, (+38-063-962-20-29,
+38-095-914-46-84);
Черепенчук Олексій Володимирович – віце-президент Федерації,
                                                                                            (+38-063-940-76-46).

Структура правил Федерації військово-спортивного хортингу має три розділи: «Військово-спортивне багатоборство», «Військово-прикладний хортинг» та «Показовий виступ». Кожен з розділів має по дві дисципліни. Цими розділами передбачено підготовку спортсменів за такими дисциплінами: біг, орієнтування на місцевості, підтягування, метання гранати, збирання та розбирання автомату на швидкість, стрільба з гвинтівки, пістолета та автомата, ножовий бій, метання ножа на точність. Зараз проводиться відпрацювання правил та вже найближчим часом відбудетьсряд семінарів по Україні присвяченим правилам та технічним моментам пов’язаних з тренуванням.