Членство

Порядок оформлення та умови подання вступних документів для фізичних осіб для вступу в якості індивідуального члена ВГО «Федерація військово-спортивного хортингу України».

1. Досягти віку 14 (чотирнадцять) років.
4. Членство у  ВГО «Федерація військово-спортивного хортингу України» - БЕЗКОШТОВНЕ.
 
Порядок оформлення та умови подання вступних документів для юридичних осіб (організацій) для вступу в якості колективного члена ВГО «Федерація військово-спортивного хортингу України».
 
 
2. Подати заяву на вступ, на бланку організації за підписом компетентного посадовця про вступ до Федерації з додатком завірених печаткою організації копій наступних документів:
А). Виписка з протоколу компетентного керівного органу Організації з рішенням про вступ до Федерації.
Б). Копія статуту Організації, завірена.
В). Копія свідоцтва про реєстрацію організації.
Г). Копія свідоцтва про внесення організації до єдиного реєстру.
Д). Копія свідоцтва про постановку на податковий облік.
Е). Перелік членів організації з вказівкою посад (у вільній формі).
Ж). Членство у  ВГО «Федерація військово-спортивного хортингу України» - БЕЗКОШТОВНЕ.
 
Порядок оформлення та умови подання вступних документів для вступу в межах районного\міського\обласного\регіонального підпорядкування в якості офіційного представника ВГО «Федерація військово-спортивного хортингу України»).
 
1. Досягти віку 18 (вісімнадцять) років.
2. Мати досвід військової служби, мати спортивні досягнення не меньше КМС з бойових видів спорту (також розглядаються кандидати, які не проходять за даними вимогами але в індивідуальному порядку з уповноваженим членом президії).
4. Надіслати на офіційну електронну пошту ксерокопії документів (паспорт, код,) та написати майбутню юридичну адресу офіційного представництва Федерації.
* Процес реестрації триває 10-14 робочих днів, потім представник отримує повний пакет документів (статут, виписку, сертифікат офіційного представника відповідного рівня, печатку та повноваження керівника відповідного рівня).